Přeskočit na obsah
Domů » Proběhlé akce » Happy Dog Show 2018

Happy Dog Show 2018

Poslední březnový den roku 2018 patřil skvělé psí akci známé již jako Happy Dog Show 2018. Neoficiální psí „sranda“ výstava se konala kde jinde než v kempu Džbán na Praze 6. Kemp si chválíme nejen my, ale také návštěvníci, jelikož je snadno dosažitelný jednak autem, jednak pěšky pomocí MHD. U kempu je velké parkoviště, které pojme desítky vozů, od kempu je to ke stanici metra Nádraží Veleslavín opravdu kousek.

Počasí již tradičně nebylo nejlepší, ale rozhodně ne nejhorší – dokonce se na pár hodin na nás usmálo i slunce, za což jsme byli rádi. Ke konci dne občas zapršelo, přesto to však návštěvníky neodradilo a vydrželi až do konce akce. Bylo také proč 🙂

       

Happy Dog Show 2018 v číslech:

Na letošní ročník se přihlásilo celkem 301 plemen (s PP i bez PP) a 80 voříšků, celkem tedy 381 pejsků. Happy Dog Show 2018 navštívilo 810 návštěvníků a tím tento ročník pokořil návštěvnost z minulého roku, která se pohybovala kolem 500 lidí. Jako VIP host letos přišla herečka Míša Tomešová, která zároveň i posuzovala. Každý zúčastněný pejsek obdržel vstupní balíček od generálního sponzora JK Animals, časopis Haf a Mňau a dobrůtky od Akinu.

    

A co jste mohli na akci vidět?

Kromě posuzování v kruzích jako na klasické výstavě jste si mohli vyzkoušet Tlapkiádu, zkusit štěstí Hafbole nebo si zkusit Dog Racing a Cross. Navštívit jste také mohli stánky našich sponzorů a partnerů a setkat se tak osobně s majiteli firem, které jste znali třeba jen přes internet. Mohli jste také navštívit stánek psího kouče pro komunikaci se psy Michaelu Drábkovou.

 

 

 

 

 

 

Gratulujeme výherkyni hlavní ceny v Haflbole, kterou věnovala společnost Orea Hotels. Hlavní Výhrou byl poukaz pro dva dospělé, dvě děti a psa v Orea Resort Sklář Harrachov****. Děkujeme také našim dalším sponzorům a partnerům, kteří věnovali do Hafboly věcné ceny.

 

 

Další atrakcí byl fotoateliér, kde se během 5 hodin stihlo vyfotit 110 pejsků a jejich páníčků. V ateliéru také probíhala soutěž o flexi vodítko, stačilo se s ním vyfotit a následně být vylosován. Fotky jsou pak zaslány na místě registrovaným lidem přímo na email po domluvě přímo s fotografkou Danielou Valouškovou

 

 

 

Děkujeme také firmě Candies, která věnovala ceny do Tlapkiády – soutěži o 10 disciplínách, jejíž výsledky se zapisovali do hrací karty. Ideální atrakce pro všechny věkové kategorie pejsků a jejich majitele. Na své si přišel opravdu každý. Přihlásit se mohli lidé předem a nebo až na místě. Zápisné bylo 50,-Kč.

    

A co vlastně akce přinesla?

Díky rekordní návštěvnosti můžeme hrdě oznámit, že během roku 2018 rozdělíme zhruba

1 tunu granulí a veterinárních přípravků v celkové hodnotě 80 000,-Kč

super prémiového krmiva Sam´s Field od JK Animals

Tímto děkujeme hlavně Vám, návštěvníkům, že jste pomohli vybrat částku, která umožňuje nakoupit tolik krmiva pro opuštěné pejsky v útulcích, jejichž osud z větší části zavinili nezodpovědní majitelé.

Jsme rádi, že společně pomáháte s námi a snažíte si i touto formou upozorňovat na problematiku množení psů bez PP, jejich hrubé zacházení a nezodpovědné chování vůči nim, které pak končí umístěním v útulcích.

Útulky, kam poputují naše granulky, jistě uvítají Vaši návštěvu a pejsci vřelé uvítání, které pak třeba může skončit i novým domovem. Nebo spíše začít s nadějí na lepší život? 🙂

Naděje pro 4 packy
Voříškov.cz
Útulek Dášenka

Odkazy na fotogalerie od našich sponzorů, fotografů a účastníků:
JK ANIMALS – Markéta Horáková
AKINU CZ
Lucie Dušková – Niarra Pro studio
PesJíra – Jiří Křivánek
Kamila Verešová
Lioneska photo
Český dog racing klub
http://wolfiis.rajce.idnes.cz/Happy_dog_show_31.3.2018/
http://pesjira.rajce.idnes.cz
http://chelsea11.rajce.idnes.cz/Happy_dog_show_31.03.2018/
https://www.facebook.com/pg/H-K-photo-Kamila-Verešová-1662856953759019/photos/?tab=album&album_id=2060041270707250