Tlapkiáda

Tlapkiáda

Jedná se o doprovodný program k výstavě Happy Dog Show. Účastníci se svým psem postupně absolvují 8 stanovišť, kde plní úkoly, za které dostávají body do své bodovací karty. Vyplněnou kartu poté odevzdají na příslušném místě. V 15:30 proběhne vyhlášení vítězů, a to v hlavním stanu u výstavních kruhů. Vítězové si odnesou věcné výhry od sponzorů akce.

Podmínky účasti a přihlášení
Pes musí mít alespoň 4 měsíce. Majitel musí předložit očkovací průkaz psa s platným očkováním dle veterinárních podmínek. Vstupem do areálu kemp Džbán souhlasíte s návštěvním řádem.
Tlapkiády se může účastnit každý pes (plemeno i voříšek). Účastnit se může i pes, který není přihlášen na výstavu.

Cena za přihlášení do soutěže Tlapkiáda: 200,-Kč / pes / platba předem

Na místě obdržíte bodovací kartu, do které budete sbírat body.

Časový harmonogram a místo soutěžení
Veterinární přejímka – výdej karet 8 – 13.00 hodin
Soutěž probíhá od 9:30 do 15.00. Kdykoliv během této doby můžete libovolně navštěvovat stanoviště a plnit úkoly.  Pozor, aby byla Vaše karta platná, musíte mít splněná všechna stanoviště! Prosíme, nenechávejte soutěžení na poslední chvíli. Přihlášeno je hodně pejsků, tak abyste stihli projít všechna stanoviště.
Do 15.00 odevzdejte hrací kartu na přejímce, kde Vám byla vydána.
Vyhlášení proběhne v 15:30 v hlavním stanu u výstavních kruhů.
Pokud se vítěz nedostaví k předání cen, bude výhra předána dalšímu v pořadí. Vítězové nemají nárok na pozdější zaslání výhry poštou.

Stanoviště jsou rozmístěná po areálu kempu Džbán, kde probíhá i výstava Happy Dog Show. Každé stanoviště bude označeno balónky a cedulkou s číslem stanoviště.

Soutěžní kategorie

PLEMENA
4 – 11 měsíců
12 měsíců – 5 let
6 let a více

VOŘÍŠCI
4 – 11 měsíců
12 měsíců – 5 let
6 let a více

Průběh soutěže – úkoly na stanovišti
V soutěži účastníci musí absolvovat všech 8 stanovišť. Pouze kompletně vyplněná karta je platná. Úkoly jsou připraveny tak, aby byly vhodné pro malé i velké psy, mladší i starší. Těšit se můžete na netradiční překážky, jednoduché povely, probíhání lákavé stezky z piškotů, záludné otázky pro páníčky a další úkoly, které zábavnou formou prověří, jaký jste s Vaším chlupatým parťákem tým. 🙂
Na každém stanovišti Vám rozhodčí dá body nebo Vám změří čas.

1. Dog Academy Beroun
Budete muset s pejskem absolvovat pár překážek. Samozřejmě vše bude uzpůsobenou věku  a velikosti psa.
2.Zdravé tlapky
Toto stanovistě připomíná návštěvu u veterináře. Bude probíhat kontrola čipu, který musí mít od 1.1.2020 každý pejsek. Nebude chybět ani čtení z očkováku nebo otázky ohledně zdraví pejska.
3. Stezka Akinu
Stanoviště zajišťuje firma AKINU, která si připravila stanoviště odvahy.
4. Poslušné tlapky
Klasické povely, které by měl Váš pejsek znát a umět k běžnému životu.
5. Piškotová stezka 
Stezka, jak už název vypovídá se bude skládat z piškotů. Pes s psovodem nebo jen pes sám musí zákeřnou stezkou projít. Ale pozor, čím víc toho sežere, tím míň bodů dostane! 
6. Chyť mě, když to dokážeš
Pes se přidrží, páníček dostane náskok. 🙂
7. Krok sun krok
Zde si možná dáme trochu oddych od běhání.. 🙂
8. Nikdo není dokonalý
Víte k čemu slouží žlutá stužka? Kolik má pes zubů? Jaké může mít pes parazity? Na tomto stanovišti Vás čekají naučné kvízové otázky (budete si je losovat). Osvěta neuškodí.

 

Těšit se můžete na bohaté ceny od našich sponzorů. Tlapkiádu sponzorují tyto firmy:

                   

 

Kde a kdy se Tlapkiáda koná?

Veterinární přejímka – výdej karet: 8 – 13.00 hodin
Tlapkiády se můžete zúčastnit kdykoliv od 9.30 – 15.00 hodin dne 25.4.2020 na Praze 6 – kemp Džbán. Stanoviště se začnou sklízet v 15.00 hodin, proto přijďte s předstihem, abyste všechny úkoly stihli splnit. Prosíme, nenechávejte soutěžení na poslední chvíli.
Vyhlášení vítězů je v 15.30 hodin!

Adresa: Nad Lávkou 672, 160 00 Praha 6 Vokovice 
Nejlépe dojet metrem A do stanice Nádraží Veleslavín, poté pěšky cca 10-15 minut. Nebo metro A a tramvaj číslo 20 nebo 26 do stanice Nad Džbánem a poté pěšky parkem Divoká Šárka okolo vodní nádrže Džbán, cesta trvá cca 5-10 minut.

PARKOVÁNÍ ZDARMA  u kempu Džbán. Omezená kapacita míst.

V případě, že byste se chtěli výstavy zúčastnit jako diváci s vlastním psem, je nutné, abyste měli s sebou očkovací průkaz nebo pas s potvrzením o platném očkování (viz Návštěvní řád a Veterinární podmínky).