O AKCI

Co je Happy Dog Show?

Psí den, který pomáhá! Již několik let organizujeme dny plné psí zábavy, výstavy a možnosti nákupů pro milovníky psů. Každý pejsek je u nás vítán bez ohledu na jeho původ. Výstava je pro všechny pejsky, a to jak s průkazem původu, tak i bez nich. Z výtěžku akce pak nakupujeme krmivo a veterinární přípravky pro pejsky v útulcích a dočasných péčích. Kolik jsme již darovali a co se dělo v minulých letech, to najdete v proběhlých akcích.

Akci podporují Městská část Praha 6 a Magistrát hlavního města Prahy 

Co očekávat od Happy Dog Show?

Psí den je pojat z mnoha úhlů. Přihlásit pejska je možné např. na výstavu. Probíhá jako klasická oficiální výstava, ale oficiální není a žádné tituly pejsek neobdrží. Zato obdrží plné packy dárečků, super prémiového krmiva Sam´s Field, až bude jeho páníček mít problém to všechno odnést 🙂 Rozhodčí jsou z řad chovatelů plemen nebo známých osobností. Každý rok rozhodčí měníme, aby každý rok měl šanci jiný pejsek. Výstava rozhodně není žádný závod, jde o to si výstavu užít, vyzkoušet si to, co třeba nemůžete na oficiálních výstavách a hlavně podpořit opuštěné pejsky. Účast na výstavě je zpoplatněna několika uzávěrkami, které vždy včas zveřejňujeme v propozicích.

.

Happy Dog Show není jen samotná výstava pejsků, ale také možnost projevit Vaši kreativitu nebo předvést ostatním, že Váš pejsek nebo dítko jsou prostě dokonalí. Těšit se můžete např. na soutěž dítě a pes, nejkrásnější veterán, nejšikovnější štěňátko, nejlepší kostým či nejlepší pár psů. Ukažte všem, v čem vynikáte a co jste se s pejskem naučili. Soutěž je nezávislá na přihlášce, lze se tedy přihlásit na soutěž bez přihlášení na výstavu. Počet míst je vždy omezen.

 


V průběhu dne probíhají různé doprovodné akce a soutěže. Zúčasnit se můžete například Tlapkiády, která rok od roku získává větší popularitu. Čekají na Vás různá stanoviště a na své si přijdou nejen pejsci, ale i jejich páníčci. Tlapkiáda je soutěž, ve které se zapisují výsledky do hrací karty a ti nejlepší získávají dárky od sponzorů. Soutěž je opět pro všechny pejsky a přihlásit se na ní můžete dopředu nebo až na místě. Soutěž je zpoplatněna.

Více o Tlapkiádě


Další stálou doprovodnou soutěží je Hafbola. Je to klasická tombola, ve které je spousta báječných cen jak pro Vás, tak pro Vašeho pejska. Každý přihlášený pejsek na výstavu je automaticky přihlášen do slosování, podpořit pravděpodobnost výhry pak můžete zakoupením dalších lístků na přejímce akce. Ceny vypisujeme postupně během přihlašování od listopadu do dubna, každý zájemce o Hafbolu může tak sledovat, na co se může těšit. V roce 2018 jsme soutěžili např. o pobyt do Krkonoš a v roce 2019 do rakouských Alp. 

Více o Hafbole


Jdete do toho s námi?

Jsme rádi, že se Vám projekt nadačních výstav / psích dnů líbí a dočetli jste až sem. Přihlásit se na výstavu můžete přes náš webový formulář. 

Co bude po odeslání přihlášky?

Budeme čekat na Vaši platbu dle termínu přihlášky v propozicích a co vše uvedete v přihlášce (účast v soutěžích, tištěný katalog apod.) Po obdržení platby Vám do 10 pracovních dnů zašleme na email registrační číslo pejska, se kterým se prokážete na přejímce v den akce.

Musíme Vám sdělit, že na akci je povolen vstup pouze s platným očkovacím průkazem pejska a háravé feny jsou z akce vyloučeny. Projděte si kompletní veterinární podmínky, abychom předešli nepříjemným situacím v den konání akce.

TĚŠÍME SE NA VÁS

generální sponzor Happy Dog Show již od roku 2014