Přeskočit na obsah

Hlavní strana > Pro partnery

Chcete se prezentovat nebo prodávat na Happy Dog Show 2024?

S každým partnerem se rádi domluvíme! Protože právě naši partneři nám pomáhají rozvíjet naši akci do dalších let. Bez jejich pomoci by to nešlo. Díky nim se můžeme dál rozvíjet a ještě více pomáhat. 

Happy Dog Show je charitativní akce, která pomáhá psům v nouzi. V minulých ročnících naše akce navštívilo v průměru 1300 návštěvníků. Chodí k nám kromě majitelů psů také jejich přátelé, rodiny s dětmi, kolemjdoucí z přilehlé přírodní rezervace Divoká Šárka a návštěvníci, kteří si nás najdou na sociálních sítích a webu. 

Podmínky pro prodejce

Jednotné a pro všechny. Uvítáme sortiment výrobků a služeb určených pro psy a pejskaře. Azyly, útulky a neziskové organizace  pro psy v nouzi mají vstup na akci ZDARMA.

Cena za pronájem místa na akci

2900,-Kč vč. DPH na fakturu

V ceně je zahrnuto

Místo rozměrech 3x3 až 3x6m dle potřeby, přistavení vozu ke stánku, po dohodě elektrická energie, možnost přípravy stánku od brzkého rána (18.5.2024), místo je u centra dění po dohodě s pořadatelem, kde se soustředí nejvíce lidí (u výstavních kruhů)

Možnost zviditelnit se v tombole

Na akci bude probíhat tombola o věcné ceny - můžete tak darovat do tomboly Vaše výrobky a my je vyhlásíme moderátorem akce při losování a díky tomu na sebe upozorníte přímo na akci

Parkování

U místa akce je městské placené parkoviště (20 Kč/h). Pokud ho budete chtít využít a parkovat tak co nejblíže svému stánku, dáme vám slevu 200 Kč. Případně je možnost parkovat v ulici Vltvanů (cca 30-80m od stánku).

Proč přijet na akci?

Tradice

Akci pořádáme už od roku 2014 a máme tak pořádnou fanouškovskou základnu pejskařů

Propagace

Několik měsíců před akcí děláme propagaci akce a díky tomu oslovíme zhruba 100 tisíc lidí. Nově máme reklamu v radničních novinách Prahy 12 - oslovíme tak cca 2000 pejskařů v místě akce.

Pomoc psům v nouzi

Díky Vaší účasti se stánkem se stanete součástí podpory útulků a psů v nouzi.

Kontaktuje nás! Těšíme se na spolupráci!


Akci Happy Dog Show 2024 pořádá spolek
Happy Tail, z.s.

Všechna práva vyhrazena © 2022-2025 Web vytvořen spolkem Happy Tail, z.s.

Akce se koná:
18.05.2024, Praha 12,
Areál Rosmarina, ulice Vltavanů

Ceník přihlášek na výstavu:
Od 397,-Kč/pes 

Vstupné pro návštěvníky:
Předprodej online: od 129,-Kč