Hafbola

Hafbola

Během  Happy Dog Show 2020 bude probíhat soutěž Hafbola o věcné ceny našich sponzorů a partnerů. Těšit se můžete např. na originální dárky jak pro Vás, tak Vaše čtyřnohé miláčky!

Co pro účast v Hafbole musím udělat?

Stačí se přihlásit na Happy Dog Show 2020 – automaticky jste zařazeni dle registračního čísla. Zvýšit pravděpodobnost výhry lze také zakoupením dalších lístků.

Když se nechci přihlásit na výstavu, lze se Hafboly také účasnit?

Ano, i bez přihlášení na výstavu se můžete zúčasnit naší hafboly. Stačí si zakoupit lístek s číslem na přejímce Happy Dog Show 2020 a počkat si na vyhlášení. Platí stejná pravidla jako pro přihlášené – během dne si můžete zakoupit tolik lístků, kolik chcete. Zvýšíte tím pravděpodobnost výhry.

Kolik lístek stojí?

30,-Kč zaplatíte za jeden lístek. Přihlášení návštěvníci mají jeden lístek (s registračním číslem) zdarma v ceně přihlášky na výstavu dle registračního čísla.

Kde a kdy se bude losovat?

Losovat se bude v kruzích u hlavního stanu dle programu.

 

HLAVNÍ VÝHRY


POBYT V PENZIONU LABSKÝ DVŮR pro 2 osoby na 2 noci v hodnotě 4600,-Kč
Lesy táhnoucí se kam oko dohlédne, hluboké rokle a soutěsky, průzračné bystřiny a mohutné věže pískovcových měst. Takový nevšední svět na vás čeká v krajině plné tajemství – v Českém Švýcarsku. Ideální místo pro odpočinek a načerpání nových sil.
Penzion Labský Dvůr se nachází ve Hřensku.  Penzion nabízí nespočet plně vybavených krásných apartmánů, zahradu a slunnou terasu s grilem. Pejsci jsou po domluvě vítáni. Více o apartmánech se dozvíte na www.labskydvur.cz

 


POBYT V PENZIONU CELNICE NOVÉ HRADY v hodnotě 2000,-Kč

Celnice Nové Hrady je rodinniný penzion na více či méně aktivní dovolenou se psem. Divoká příroda Novohradských hor na pomezí Čech a Rakouska snoubí nespočet turistických cílů, soukromí a klid.
Psi jsou v penzionu vítáni nehledě na velikost, počet či poslušnost. 🙂 Od Alíka po Zrzka je jim vstřícně přizpůsoben interiér, vybavení pro psí sporty, trénink a hry i akce.
Více na www.penzionnacelnici.cz


TÝDENNÍ DOVOLENÁ PRO VAŠEHO PEJSKA v hodnotě 3.500,-Kč

Rodinný psí hotel se nachází na okraji malebné obce Vrané nad Vltavou v blízkosti řeky Vltavy a nabízí krátkodobé i dlouhodobé pobyty pro malé, střední i velké mazlíčky v příjemném domácím prostředí s oplocenou zahradou, pamlskovým barem a pohádkami do pelíšku. 
V rámci pobytu neomezená konzumace na pamlskovém baru, pivo, zmrzlina, pamlsky aj., zábava po celý den – koloběžka, hlavolamy, dobrodružné výlety a v letních měsících vyjížďky na člunu po přehradním jezeře.
Více o tomto skvělém hotelu si můžete přečíst na webu dogs-service.cz
Výherce obdrží DÁREK – památeční obrázek z dovolené vyráběný starou technikou.


3x VSTUPENKA NA Psonferenci 2020 – pořádá Spokojenýpes.cz

Čeká vás celkem 7 skvělých přednášek a velká panelová diskuze. Své znalosti a zkušenosti vám ve svých 45 minutách předá například: Martin Kváš, Šimon Cipro, Lukáš Duchek, František Šusta, Lenka Blachová a další. V panelové diskuzi se budeme bavit s hvězdami českého psího sportu! Cena jedné vstupenky je 950,-Kč


3x Spokobox – psí krabice plná překvapení. 
Vybrali jsme ty nejlepší produkty a zabalili jsme je do SPOKOBOXU. Užijte si opravdovou krabičkovou (R)EVOLUCI! Objednáte jeden… a už nebudete chtít přestat. Hodnota jednoho Spokoboxu je 525,-Kč

 

 


Focení od Horse and Glamour v hodnotě 5.900,-KČ
Jeden výherce v Hafbole získá poukaz na focení se svým čtyřnohým miláčkem! V ceně je také styling a půjčení kostýmu 🙂 Získáte tak jedinečné fotografie na památku!
Více o celém projektu si můžete přečíst na horseandglamour.com


NAROZENINOVÁ OSLAVA PRO VAŠEHO PEJSKA v hodnotě 2.900 Kč
V Hafbole můžete vyhrát poukaz na narozeninovou oslavu pro pejska. A co vás i vašeho hafana na oslavě čeká? 🙂 Můžete se těšit na krásně nazdobené místo, narozeninový psí dortík, spoustu pamlsků, psí pivo a další mňamky. Na super zábavu, bazének plný míčků, hlavolamy a samozřejmě narozeninový dárek!
Z oslavy si odnese malý dáreček i páníček (aby mu to nebylo líto) a po oslavě vám pošleme fotky z oslavy na památku. 🙂  Více informací najdete na stránkách partytlapky.cz nebo na Instagramu instagram.com/partytlapky/


Fotografování v ateliéru v hodnotě 1000,-Kč
Jeden z Vás získá poukaz na fotografování zdarma. Fotografování proběhne v ateliéru v Praze s Kateřinou Černickou.
„Fotografování je nejen mojí prací, ale také obrovskou vášní. “ hlásá Kateřina 🙂 Podívejte se na její úžasnou tvorbu – Fotografka Kateřina Černická 


Dřevěný hlavolam v hodnotě 640,-Kč
Dřevěný hlavolam pro psy Dog Sudoku Basic od rakouské značky My Intelligent Dogs je inovativní interaktivní hračka pro psy, která vám pomůže vašeho pejska zabavit zcela novým způsobem. Tato verze Sudoku má nejnižší stupeň obtížnosti 1 a je určena pro psy začínající řešitele. Hlavolam věnoval e-shop Manahu.cz


2 ks FLEXI VODÍTEK

Flexi vodítka se vyznačují jednoduchými tvary a maximální funkčností za přijatelnou cenou. Tato originální německá vodítka jsou oceňována za design a kvalitu po celém světě. Všechna vodítka flexi jsou vyráběna v německé továrně v Bargteheide u Hamburku.


Dog H2O fontánu pro psy od AKINU  v hodnotě 629,-Kč
Už jste přemýšleli, proč se psi zadívají na vodu v misce, než se napijí? Pokud mají psi na výběr, dají přednost tekoucí vodě, instinktivně ji považují za čistou. Fontána H2O pro psy je navržena velmi jednoduše a nápaditě, se dvěma úrovněmi hladin na pití. Fontánu věnoval e-shop AKINU.  Více o fontáně najdete na webu akinu.cz


Luxusní obojek a šátek od vencimstylove.cz
Jeden z Vás získá poukaz na obojek a šátek dle vlastního výběru u vencimstylove.cz v hodnotě cca 600,-Kč 
Eshop vencimstylove.cz se zabývá ruční výrobou doplňků pro pejsky, ale i jejich majitele! Samozřejmě se jedná o českou firmu. 


Balíček pro zdraví pejska v hodnotě 970,-Kč
Prvotřídní výživové doplňky jako je Krill Oil – potřebný pro srst, imunitu a energii  a  GameVit – Nepostradatelný pro nutriční kvalitu krmení. Více informací k doplňkům zde
Balíček pro zdraví pejska Hafboly věnovala Domácí Sušená Masíčka.


FOTOGRAFOVÁNÍ –  NIKOL PHOTO 

Mladá a talentovaná Nikol Kolářová Vám ráda zvěční památku na Vašeho čtyřnohého přítele! 
Měli byste zájem o krásné fotografie? Tak neváhejte příjít na Happy Dog Show 2020 a zúčastnit se HAFBOLY! Třeba vyhrajete právě Vy 🙂


Krmivo na měsíc zdarma v hodnotě 1400,-Kč

Od našeho generálního sponzora JK ANIMALS můžete vyhrát krmivo pro pejska na měsíc zcela zdarma. SUPERPRÉMIOVÁ kompletní receptura krmiva Sam’s Field respektuje přirozené nutriční potřeby psů s ohledem na jejich věk, velikost plemene a SPECIFICKÉ nutriční požadavky. Jedinečné složení receptur s vysokým OBSAHEM čerstvého masa a živočišných proteinů v kombinaci s výtažky z ovoce a zeleniny a funkčními složkami přispívá ke správnému zažívá ní a efektivnímu využívání živin tělem.


2 ks obojků od HURTTA COLLECTION
Všechny klasické neoprenové obojky Hurtta se při zapínání provlékají očkem na karabinu vodítka. Díky tomu se o něj při nechtěném vypuštění psa zachytí a obojek se hned celý nerozepne. 
Více na hurtta-collection.cz


Luxusní kožený obojek DOGMOUNT v hodnotě 1395,-
Obojek od DOGMOUNT okouzlí svým stylem široké okolí. Obojek je ručně prošit, dvě vrstvy hovězí kůže zajistí dostatečnou pevnost. Kožené obojky pro psy vyrábí firma dogmount.cz poctivou českou sedlářskou řemeslnou prací z té nejkvalitnější hovězí kůže.


Pelíšek pro psy z chráněné dílny Tanatex, s.r.o. v celkové hodnotě 2094,-Kč
Já, rodina, dům i pes, šijeme u Tanatex – Tanatex s.r.o. je chráněná dílna, která  zaměstnává invalidní důchodce, vytváří pro ně pracovní místa a tím podporuje jejich zapojení do pracovního života a umožňuje jim i v jejich nepříznivém zdravotním stavu seberealizaci. Šijeme bytový textil, volnočasové oděvy, potřeby pro psy a kočky a v neposlední řadě vše pro miminka.


Originální vykrajovátka 3DTLAPKY.CZ
Pečení je skvělá zábava! Ale co teprve pečení, když máte doma různá psí vykrajovátka?! 
Na originální psí vykrajovátka se můžete těšit v naší Hafbole! Máme jich pro Vás opravdu hodně… 🙂 Jestli se nemůžete dočkat listopadu, tak mrkněte na 3dtlapky.cz


Jeden produkt dle vlastního výběru u EDANTE – ručně pletené outdoor obojky
Edante je značka, která vznikla pro zábavu, z nadšení, že člověk může mít kvalitní ruční práci a odlišovat se od vybavení, které koupí v běžných petcentrech. 


 

 

CHCETE TAKÉ SPONZOROVAT NAŠÍ NADAČNÍ HAFBOLU? 🙂
Neváhejte nám napsat na email ht@happy-tail.cz

Ceny vypisujeme postupně do 10.4.2020