Hafbola

Hafbola

Během  Happy Dog Show 2020 bude probíhat soutěž Hafbola o věcné ceny našich sponzorů a partnerů. Těšit se můžete např. na originální dárky jak pro Vás, tak Vaše čtyřnohé miláčky!

Co pro účast v Hafbole musím udělat?

Stačí se přihlásit na Happy Dog Show 2020 – automaticky jste zařazeni dle registračního čísla. Zvýšit pravděpodobnost výhry lze také zakoupením dalších lístků.

Když se nechci přihlásit na výstavu, lze se Hafboly také účasnit?

Ano, i bez přihlášení na výstavu se můžete zúčasnit naší hafboly. Stačí si zakoupit lístek s číslem na přejímce Happy Dog Show 2020 a počkat si na vyhlášení. Platí stejná pravidla jako pro přihlášené – během dne si můžete zakupovat tolik lístků, kolik chcete. Zvýšíte tím pravděpodobnost výhry.

Kolik lístek stojí?

30,-Kč zaplatíte za jeden lístek. Přihlášení návštěvníci mají jeden lístek (s registračním číslem) zdarma v ceně v přihlášky.

Kde a kdy se bude losovat?

Losovat se bude v kruzích u hlavního stanu. 

 

HLAVNÍ VÝHRY

ROMANTICKÝ POBYT PRO DVĚ OSOBY V ALPÁCH

Zažijte neobyčejný zážitek v neobyčejném alpském hotelu Böglerhof v nádherném prostředí Alpbachu – malebného městečka, které získalo titul Nejhezčí vesnice Rakouska. Nechte se hýčkat ve wellness, užijte si pravou tirolskou atmosféru se svým pejskem. Hotel disponuje psí sprchou, psí cestou, dostane pelíšek a misky na vodu a jídlo. Váš pes se zde bude cítit jako král.

Jako bonus k této výhře se sejdete s organizátory Happy Dog Show, kde je můžete vyzpovídat a dozvědět se zajímavé informace ze zákulisí příprav této akce. 🙂 


TÝDENNÍ DOVOLENÁ PRO VAŠEHO PEJSKA – ALL INCLUSIVE

Rodinný psí hotel se nachází na okraji malebné obce Vrané nad Vltavou v blízkosti řeky Vltavy a nabízí krátkodobé i dlouhodobé pobyty pro malé, střední i velké mazlíčky v příjemném domácím prostředí s oplocenou zahradou, pamlskovým barem a pohádkami do pelíšku. 
V rámci pobytu neomezená konzumace na pamlskovém baru, pivo, zmrzlina, pamlsky aj., zábava po celý den – koloběžka, hlavolamy, dobrodružné výlety a v letních měsících vyjížďky na člunu po přehradním jezeře.
Více o tomto skvělém hotelu si můžete přečíst na webu dogs-service.cz
Výherce obdrží DÁREK – památeční obrázek z dovolené vyráběný starou technikou.

 


SKLÁDACÍ PŘEPRAVNÍ BOX

Box navržený ke snadné přepravě psa. Skládací, lehký a pevný box, ve kterém má zvíře při přesunech pohodlný a bezpečný prostor.Box složíte za pár vteřin, hodí se na krátké převozy autem. Zabere méně místa než pevný přepravní box, slouží také jako pelíšek.
Box do Hafboly věnovala společnost Decathlon


FLEXI VODÍTKO

Flexi vodítka se vyznačují jednoduchými tvary a maximální funkčností za přijatelnou cenou. Tato originální německá vodítka jsou oceňována za design a kvalitu po celém světě. Všechna vodítka flexi jsou vyráběna v německé továrně v Bargteheide u Hamburku.


Balíček pro zdraví pejska s prvotřídními výživovými doplňky jako je Krill Oil – potřebný pro srst, imunitu a energii  a  GameVit – Nepostradatelný pro nutriční kvalitu krmení. Více informací k doplňkům zde
Balíček pro zdraví pejska Hafboly věnovala Domácí Sušená Masíčka.


FOTOGRAFOVÁNÍ –  NIKOL PHOTO

Mladá a talentovaná Nikol Kolářová Vám ráda zvěční památku na Vašeho čtyřnohého přítele! 
Měli byste zájem o krásné fotografie? Tak neváhejte příjít na Happy Dog Show 2020 a zúčastnit se HAFBOLY! Třeba vyhrajete právě Vy 🙂


 

 

 

CHCETE TAKÉ SPONZOROVAT NAŠÍ NADAČNÍ HAFBOLU? 🙂
Neváhejte nám napsat na email ht@happy-tail.cz

Ceny vypisujeme postupně do 10.4.2020