Hafbola

Hafbola

Během nadační výstavy Happy Dog Show 2019 bude probíhat soutěž hafbola o věcné ceny našich sponzorů a partnerů. Těšit se můžete např. na originální dárky jak pro Vás, tak Vaše čtyřnohé miláčky a nebo vyhrát víkendový pobyt pro celou rodinu i psem v tyrolských Alpách!

Co pro účast v Hafbole musím udělat?

Stačí se přihlásit na Happy Dog Show 2019 – automaticky jste zařazeni dle registračního čísla. Zvýšit pravděpodobnost výhry lze také zakoupením dalších lístků.

Když se nechci přihlásit na výstavu, lze se Hafboly také účasnit?

Ano, i bez přihlášení na výstavu se můžete zúčasnit naší hafboly. Stačí si zakoupit lístek s číslem na přejímce Happy Dog Show 2019 a počkat si na vyhlášení. Platí stejná pravidla jako pro přihlášené – během dne si můžete zakupovat tolik lístků, kolik chcete. Zvýšíte tím pravděpodobnost výhry.

Kolik lístek stojí?

20,-Kč zaplatíte za jeden lístek. Přihlášení návštěvníci mají jeden lístek (s registračním číslem) zdarma v ceně v přihlášky.

Kde a kdy se bude losovat?

Losovat se bude v kruzích u hlavního stanu. Přesný čas je tajný, bude však včas vyhlášen, abyste mohli být u toho.

HLAVNÍ VÝHRY

  1. Víkendový Romatický pobyt v Alpách v Hotelu Böglerhof pro dva a pejska v celkové hodnotě 14.999,-Kč

   


2. Čistička vzduchu HYLA Aera v hodnotě 5000,-Kč

Většina dráždivého domácího prachu je rozpustná ve vodě

Výkaly roztočů, spory plísní, jemné organické zbytky. Pračka a čistička vzduchu Hyla tedy nejdřív vzduch s prachem protáhne vodou a nesmáčivé částice srazí zpět do vody rotační separátor.

HYLA jako pračka a čistička vzduchu odstraňuje jádro problémů. Nepoužívá žádné soustavy filtrů, které by jste museli kontrolovat a měnit. Ionizace vzniká přirozenou cestou a záporné ionty jsou rovnoměrně v celé místnosti.

Zároveň ale multifunkční čističkou vyčistíte i místa, kde nejvíc alergenů vzniká – matrace a čalounění. Odstraníte prach z podlah a všeho vybavení.


3. Párty pro Vašeho pejska v hodnotě 2.900,- Kč
Proč by měli mít oslavy jen lidé? 🙂 Stejnou radost můžete dopřát i Vašemu pejskovi. Zapojte se do Hafboly v den konání akce a vyhrajte poukaz na narozeninovou oslavu pro Vašeho psího miláčka! Vy budete mít krásné vzpomínky, fotky a dárečky a Váš pejsek si užije oslavu na plné packy. Více na PartyTlapky.cz


4. Roční zdravotní a úrazové pojištění Start PetExpert v hodnotě 2.988,-Kč 

PetExpert je nové pojištění pejsků a koček, které za Vás uhradí v případě nemoci nebo úrazu 90% nákladů na ošetření a to přímo veterináři. S cenou začínající od 99 Kč měsíčně má nejvyšší roční limity a nejméně výluk na trhu. Vše bez formulářů a administrativy. Start PetExpert – pojištění úrazu a nemoci s ročním limitem 35.000,-Kč
Více informací najdete na www.petexpert.cz


5. Poukaz v hodnotě 500,-Kč na nákup v psím obchodě pawsome.cz

Pawsome.cz je česká značka doplňků pro psy. Veškeré vzory jsou jejich vlastní – nikde jinde než v PAWSOME je nenajdete! Každý kousek je ručně šitý originál, který projde několika packami až k vám. V Hafbole budete mít možnost vyhrát poukaz a vybrat si na eshopu, co Vám padne do oka.


6. Poukaz na fotografování s dravci v hodnotě 4.500,-Kč

Katka Hajdinová pro Vás připravila poukaz, který můžete vyhrát v Hafbole. Jedná se o fotografování, tentokráte ne Vašeho pejska, ale Vás! Poukaz zahrnuje také profesionální make-up, účes a zapůjčení šatů! S Katkou máte jedinečnou možnost získat krásné neobvyklé fotografie. Více najdete na www.katkahajdinova.cz


7. Samonavíjecí vodítko flexi
Vodítka značky FLEXI jsou vyráběna v Německu a tato značka je garancí výborné a vyzkoušené kvality. Vyrábějí se ve velikostech od malých až po obří plemena.


8. Kresba Vašeho pejska dle fotografie v hodnotě 700,-Kč
Weronika Gray se zabývá kresbou psů na akvarelový papír. Zúčastněte se HAFBOLY a vyhrajte poukaz na kresbu A3 ZDARMA! Weronika Vám dle fotografie nakreslí Vašeho pejska a vy budete mít nádhernou památku! Více o kresbách – > www.eshop.weronikagray.cz


9.  Dárkový poukaz fotografování se psem v hodnotě 3500,-Kč
Ondra Uhlíř razí: “Spokojenost zákazníka je pro mě na prvním místě. Po celou dobu focení budete mít přehled o tom, co dělám a k jakému výsledku spěji.” V naší Hafbole můžete získat fotografování u Ondry Uhlíře v Brně.


10. Kurz kreslení portrétu psa pastelkami v hodnotě 1500,-Kč
Každý umí kreslit! Pod vedením velmi milé a trpělivé Nikol Charvátové Vás to bude bavit a budete odcházet s dobrým pocitem kvalitně odvedené práce. Kurz s Nikol si domluvíte dle vypsaných termínů.


11. Paracordový obojek nebo vodítko v hodnotě 1000,-Kč
Luxusní a kvalitní doplněk pro Vašeho pejska najdete jedině u With Love For Dogs
V Hafbole můžete vyhrát poukaz se slevou 1000,-Kč a poté si dle vlastního výběru nechat ručně vyrobit jedinečný doplněk pro Vašeho psíka!


12. Kniha Znaková řeč pro psy – společně cestou k vzájemnému porozumění v hodnotě 359,-Kč
Víte, že správná komunikace vede ke zlepšení partnerského vztahu se psem a minimalizování problémů či nepříjemných situacích? Kniha je stručně popsaná teorie umocněná praktickými cvičeními vám pomůže si osvojit základy komunikace s vašim psím partnerem. Vytvoříte si váš vlastní deník společných úspěchů. Více na pespartak.cz


13. Obojek Hurtta dle vlastního výběru
Neoprenové obojky HURTTA jsou špičkou na trhu. Neoprén je velice měkký a poddajný, nenasákavý, takže obojek po koupání pejska nezapáchá. Obojky jsou k dispozici v provedení klasickém nebo polostahovacím, v široké škále barev s reflexními prvky. U nás vyhrajete poukaz a poté si vyberete u prodejního stánku přímo na akci nebo na www.hurtta-collection.cz , aby co nejlépe padl Vašemu pejskovi!

 


14. DOGSIE –  balíček plný radosti pro Vašeho čtyřnohého parťáka v hodnotě 620,-Kč
Odměny, dobrůtky, hračky a doplňky pro zdraví. A také užitečné maličkosti, který každý správný pejsek i jeho páníček ocení. Každá položka je pečlivě vybírána a testována našimi pejsky. Cílem Dogsie je rozdávat radost, kterou si mazlíček se svým páníčkem u otevírání užijí.


15. Dárkový poukaz na tréninky v Dog Academy Beroun v hodnotě 2000,-Kč od spolku Strongbull, z.s. Baví Vás, resp. Vašeho pejska bull sporty? Nebo jste to nikdy nezkusili? Na Happy Dog Show 2019 si je můžete zdarma vyzkoušet pod odborným dozorem, nakoupit si výbavu a už jen čekat, zda vyhrajete. Co když právě na Vás se usměje štěstí?


16. Už jste přemýšleli, proč se psi zadívají na vodu v misce, než se napijí? Pokud mají psi na výběr, dají přednost tekoucí vodě, instinktivně ji považují za čistou. Fontána H2O pro psy je navržena velmi jednoduše a nápaditě, se dvěma úrovněmi hladin na pití.
Obsahuje filtr s aktivním uhlím, filtrační a čerpací systém s vysoce kvalitním čerpadlem, 6L nádrž a dentální péči pro správnou ústní hygienu.


17. Luxusní pelech TRIANGLE pro malé pejsky je vyrobený z extra odolné látky s velmi moderním vzorem. Tato látka nezadržuje nečistoty, je velmi praktická na údržbu. Výplň pelíšku je vyrobena z kvalitního dutého vlákna.

 

CHCETE TAKÉ ZASPONZOROVAT NAŠÍ NADAČNÍ HAFBOLU? 🙂
Neváhejte nám napsat na email ht@happy-tail.cz

Ceny vypisujeme postupně do 20.4.2019