Přeskočit na obsah
Domů » Proběhlé akce » Happy Dog Show 2019

Happy Dog Show 2019

Konec dubna roku 2019 patřil všem pejskům – a to jak voříškům, tak i plemenům. Jarní psí akce vytáhla z pelíšku všechny tlapky nejen v Praze, ale např. i z Ostravska. Na přání vystavovatelů a partnerů jsme akci posunuli až 27.4., což se nakonec vyplatilo – ze začátku tradiční deštivé počasí se změnilo v polojasno a krásných 17°C.
Letošní HAPPY DOG SHOW oslavila kulatiny a dostala k narozeninám úžasný nový znak od doglover.cz , který jste mohli vidět nejen na diplomech, nebo tričkách a taškách, ale také na medailích, které dostával úplně každý přihlášený pejsek! 🙂 

 

Letošní novinka, kterou příště rozhodně zopakujeme!

Foto koutek PIXITO byl oblíbeným cílem návštěvníků celé akce. Lidé se mohli vyfotit mobilním telefonem, vložit fotku na Instagram a přidat k ní hastag #happydogshow2019. Díky této unikátní značce se jim pak vybraná fotka vytiskla a mohli si tak na památku odnést v ruce krásnou tištěnou vzpomínku na tento úžasný den plný psí zábavy. 20 šťastlivců vyhrálo balíček od AKINU.CZ
Na konci dne jsme pak vylosovali výherce, který se (nebo svého psa)  vyfotil s vodítkem flexi a označil fotku #voditkoflexi

[ngg src=“galleries“ ids=“1″ display=“basic_thumbnail“]

Tradiční Tlapkiáda i nové doprovodné akce

Již třetím rokem neodmyslitelně patří do tohoto psího dne soutěž Tlapkiáda.
Hráči si vyzvedli hrací karty, do kterých se zapisovali výsledky. Ti nejlepší a nejrychlejší pak obdrželi hodnotné ceny od našich sponzorů  Bayer , flexi a firma Yoggies – chutné pamlsky bez barviv a cukru!
Tlapkiáda rok od roku získává na popularitě a hlásí se na ni stále více a více lidí. 

Lidé si letos mohli také vyzkoušet Bull Sporty, Dog Racing, Agility. Kromě plemen typu „bull“ si různé stanoviště vyzkoušeli i jiní psíci. Někomu to šlo lépe, někomu hůře 🙂 Děkujeme spolku Strong Bull, z.s., že nám do Hafboly věnoval poukaz na tréninky v Dog Academy Beroun.


Oblíbená Hafbola

Naši sponzoři a partneři věnovali do naší Hafboly  opravdu krásné ceny. Každý přihlášený pejsek byl automaticky zařazen do slosování a lidé pak mohli podpořit pravděpodobnost výhry dalším zakoupením hafístků. Hlavní výhry byly romantický pobyt v Alpách a čistička vzduchu od firmy Hyla.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krematorium zvířat Praha darovalo památeční šperky do naší Hafboly. Smuteční šperky jako přívěsky na řetízek či náramek. Jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli a jsou vhodné ke každodennímu nošení. Dovnitř šperku se vsype malé množství popela nebo chlupy pejska jako vzpomínka na Vaše zvířátko..

Společnost Pet Expert věnovala také např. do Hafboly roční pojištění pejska, které kryje až 90% lékařské péče. 

Hafbola byla tedy opravdu nabitá a jak můžete vidět, ceny byly opravdu různorodé.
Velké poděkování patří všem sponzorům, kteří nám věnovali hodnotné dárečky do Hafboly. Díky Vám jsme mohli vybrat neskutečnou částku 100 000,-Kč na nákup krmiva pejskům do útulku!


Happy Dog Show 2019 v číslech

  • přihlášeno bylo 298 plemen a 90 voříšků (celkem 388psů)
  • akce se zúčastnilo 1033 návštěvníků
  • počet prodejních stánků se letos vyšplhal na 21 (včetně stánků ostatních spolků)
  • o návštěvníky se celkem staralo 61 dobrovolníků 
  • před akcí jsme na webu a sociálních sítích akce oslovili zhruba 80 000 lidí
  • z výtěžku akce darujeme celkem přes 1 tunu super prémiového krmiva Sam´s Field
    v hodnotě 100 000,-Kč

Nikdo neodcházel s prázdnou tlapkou…

Každý přihlášený pejsek obdržel vstupní balíček plný dobrot a krmiva super prémiového krmiva Sam´s Field od JK Animals , pochoutky od společnosti Mira Mar a AKINU CZ, časopis Haf a Mňau, Svět psů, diplom za účast a medaili. To ale nekončilo, jelikož jsme oceňovali do 5. místa a tak si plno pejsků a jejich majitelé odnesli doslova plné ruce a tlapky dárečků od našich sponzorů a partnerů. Podívejte se sami <3 

[ngg src=“galleries“ ids=“2″ display=“basic_thumbnail“] 


Jaké výhry obdržel výherce?

Celkoví výherci Happy Dog Show 2019 si odnesli opravdu mnoho hodnotných cen.
– 13 kg pytle granulí Sam´s Field od generálního sponzora JK Animals
– barel na granule Sam’s Field
čističku vzduchu od společnosti Hyla v hodnotě 5000,-Kč
– voucher 1000,-Kč na nákup od společnosti Manahu.cz
– ručně malovanou deku od paní Borovkové
přírodní produkty od Ecopets
– pohár, medaili, kokardu, diplom 🙂 

Výhercům gratulujeme a těšíme se na další ročník Happy Dog Show 2020, který je plánován na 25.4. 2020 opět v kempu Džbán.

Obrovské díky patří eshopu doglover.cz za vytvoření grafiky pro celou akci. Každý si totiž domu odnesl diplom a medaili na nichž se doglover.cz podílel velkým způsobem. Z prodeje triček a tašek celé kolekce HAPPY DOG SHOW 2019 od doglover.cz se vybralo 2.250,-Kč
Rovněž děkujeme Anetě Jungerové www.aneta-foto.com, která darovala 900,-Kč z fotografování na akci
Děkujeme vedení kempu Džbán a SK Aritma Praha ve spolupráci s Veronikou Nimčovou za sponzorský dar, který umožnil nákup tolika krmení pro pejsky a také za dlouholetou spolupráci na těchto psích dnech. 

 

A to nejlepší nakonec…
Díky Vám všem, kteří se podíleli na akci, darujeme krmivo Sam’s Field v hodnotě 

100 000,-Kč

 


Na akci jsme měli plno amatérských i profesionálních fotografů. Jejich fotogalerie plné momentek z akce si můžete prohlédnout pod jednotlivými odkazy:

Kristýna Kočí photography

Pavla Bláhová – Strong Bull, z.s.

Jana Tržilová

Markéta Langová

Free -dog – photography

Shadow Wolf