Přeskočit na obsah
Domů » Proběhlé akce » Happy Dog Show 2016

Happy Dog Show 2016

Happy Dog Show 2016

Dne 9.4.2016 se konala nadační akce v kempu Džbán na Praze 6. Každý přihlášený pejsek dostal balíček od společnosti JK ANIMALS, časopis Haf & Mňau a 5% slevu cestovní kanceláře Extrem Sport. Sešlo se celkem více jak 500 pejskařů. Dorazilo k nám mnoho krásných ohlasů. A my Vám mnohokrát děkujeme za akci, která by se nemohla konat, kdybyste nepřišli Vy!

Mockrát Vám děkujeme za Vaši shovívavost a trpělivost, kterou jste vůči našim nedostatkům projevovali! Děkujeme i za štědrost a za skvělou atmosféru, která v kempu panovala! Pevně věříme, že nejen my máme pozitivní dojem z celé akce.

Zejména bychom rádi poděkovali Generálnímu sponzorovi JK ANIMALS, který poskytl neuvěřitelné množství krásných a hodnotných cen, ze kterých máte a myslím že ještě dlouho mít budete užitek a radost! Sam’s Field superprémiové krmivo pro psy se díky tomu, jak doufáme, stane hlavní složkou krmení Vašich psích miláčků i do budoucna! Naše díky patří i ostatním sponzorům, kteří poskytli mnoho krásných cen. 🙂 A nesmíme zapomenout ani na SK Aritma Praha, který nám poskytl pronájem kempu, vyšel nám vstříc a podpořil tímto pejsky v útulku!

Výdělek z celé akce

51. 500 KČ

Tato částka byla rozdělena mezi uvedené a námi podporované organizace. Doufáme, že pejsci budou mít radost z plných misek a spousty hraček! 🙂

+6.300 KČ
Vybral spolek Nučická smečka z agility her! Částka byla rozdělena 4 podporované organizace. Děkujeme Aleně Zbožínkové za velké nasazení při organizování!

+3.600KČ
Bylo vybráno za fotografování od Aneta-foto.com

 


 

Video od našich fanoušků: