Přeskočit na obsah
Domů » Proběhlé akce » Dog Show Rychety 2014

Dog Show Rychety 2014

Sešlo se celkem více jak 400 pejskařů a na výstavu bylo přihlášeno 275 pejsků. Během akce probíhali soutěže pro pejsky a jejich majitele. Každý přihlášený pejsek dostal od generálního sponzora JK BRAND balíček v hodnotě 300Kč a vítězové získali mnoho chutných cen od firmy JK DOG a Sam’s Field. Také nechyběla sbírka pro útulek Maršovice – lidé mohli nosit krmení, deky, obojky a další věci. Soutěž Podoba pána a psa posuzovala skvělá Iva Pazderková.

Dorazilo k nám mnoho krásných ohlasů. A my Vám mnohokrát děkujeme za akci, která by se nemohla konat, kdybyste nepřišli Vy! Mockrát Vám děkujeme za Vaši shovívavost a trpělivost, kterou jste vůči našim nedostatkům projevovali! Děkujeme i za štědrost a za skvělou atmosféru, která v Rychetách panovala! Pevně věříme, že nejen my máme pozitivní dojem z celé akce.

Děkujeme Ivě Pazderkové, za její nasazení a ochotu. Moc si vážíme toho, že jste si na nás udělala čas!

Zejména bychom rádi poděkovali Generálnímu sponzorovi JK BRAND, který poskytl neuvěřitelné množství krásných a hodnotných cen, ze kterých máte a myslím že ještě dlouho mít budete užitek a radost! Sam’s Field superprémiové krmivo pro psy se díky tomu, jak doufáme, stane hlavní složkou krmení Vašich psích miláčků i do budoucna!

Naše díky patří i ostatním sponzorům, kteří poskytli mnoho krásných cen.

Doufáme, že Psí útulek Maršovice u Benešova bude mít z této akce ten největší užitek! 🙂

FOTOGRAFIE z Dog Show Rychety 2014