Přeskočit na obsah
Domů » ochrana údajů-soutěž

ochrana údajů-soutěž

Souhlas se zpracováním osobních údajů

 

 1. Udělujete tímto souhlas spolku Happy Tail, z.s. se sídlem Nové Dvory 21, 257 91 Sedlec-Prčice, IČ: 044 50 965 …, zapsané ve spolkovém rejstříku, spisová značka L 63535 vedená u městského soudu v Praze (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje:
 • jméno a příjmení, emailová adresa

 

 1. Jméno, příjmení, název společnosti, telefonní číslo a e-mail je a je nutné zpracovat pro marketingové účely. Poskytnutí osobních údajů třetí straně:Mgr. Romana Kuchařová

  Místem podnikání: Lysá nad Labem, Tyršova 1789

  IČO: 87627060

  Podnikatelka zapsaná v živnostenském rejstříku

  pro účely marketingové kampaně a zasílání obchodních sdělení, cílení reklamy na portálu Pejskařina.cz. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 3 let.

 2. ……………………………………………………………………………………………………

 

 

 1. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na ht@happy-tail.cz nebo dopisu na kontaktní údaje spolku Happy Tail, z.s.
 2. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
 3. Poskytovatel softwaru SmartEmailing
 4. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte právo:
 • vzít souhlas kdykoliv zpět,
 • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, žádat si kopii těchto údajů,
 • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,
 • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
 • na přenositelnost údajů,
 • podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů nebo se obrátit na soud.