Happy Dog Show 2018

Poslední březnový den roku 2018 patřil skvělé psí akci známé již jako Happy Dog Show 2018. Neoficiální psí „sranda“ výstava se konala kde jinde než v kempu Džbán na Praze 6. Kemp si chválíme nejen my, ale také návštěvníci, jelikož je snadno dosažitelný jednak autem, jednak pěšky pomocí MHD. U kempu je velké parkoviště, které pojme desítky vozů, od kempu je to ke stanici metra Nádraží Veleslavín opravdu kousek.

Počasí již tradičně nebylo nejlepší, ale rozhodně ne nejhorší – dokonce se na pár hodin na nás usmálo i slunce, za což jsme byli rádi. Ke konci dne občas zapršelo, přesto to však návštěvníky neodradilo a vydrželi až do konce akce. Bylo také proč 🙂

       

Happy Dog Show 2018 v číslech:

Na letošní ročník se přihlásilo celkem 301 plemen (s PP i bez PP) a 80 voříšků, celkem tedy 381 pejsků. Happy Dog Show 2018 navštívilo 810 návštěvníků a tím tento ročník pokořil návštěvnost z minulého roku, která se pohybovala kolem 500 lidí. Jako VIP host letos přišla herečka Míša Tomešová, která zároveň i posuzovala. Každý zúčastněný pejsek obdržel vstupní balíček od generálního sponzora JK Animals, časopis Haf a Mňau a dobrůtky od Akinu.

    

A co jste mohli na akci vidět?

Kromě posuzování v kruzích jako na klasické výstavě jste si mohli vyzkoušet Tlapkiádu, zkusit štěstí Hafbole nebo si zkusit Dog Racing a Cross. Navštívit jste také mohli stánky našich sponzorů a partnerů a setkat se tak osobně s majiteli firem, které jste znali třeba jen přes internet. Mohli jste také navštívit stánek psího kouče pro komunikaci se psy Michaelu Drábkovou.

 

 

 

 

 

 

Gratulujeme výherkyni hlavní ceny v Haflbole, kterou věnovala společnost Orea Hotels. Hlavní Výhrou byl poukaz pro dva dospělé, dvě děti a psa v Orea Resort Sklář Harrachov****. Děkujeme také našim dalším sponzorům a partnerům, kteří věnovali do Hafboly věcné ceny.

 

 

Další atrakcí byl fotoateliér, kde se během 5 hodin stihlo vyfotit 110 pejsků a jejich páníčků. V ateliéru také probíhala soutěž o flexi vodítko, stačilo se s ním vyfotit a následně být vylosován. Fotky jsou pak zaslány na místě registrovaným lidem přímo na email po domluvě přímo s fotografkou Danielou Valouškovou

 

 

 

Děkujeme také firmě Candies, která věnovala ceny do Tlapkiády – soutěži o 10 disciplínách, jejíž výsledky se zapisovali do hrací karty. Ideální atrakce pro všechny věkové kategorie pejsků a jejich majitele. Na své si přišel opravdu každý. Přihlásit se mohli lidé předem a nebo až na místě. Zápisné bylo 50,-Kč.

    

A co vlastně akce přinesla?

Díky rekordní návštěvnosti můžeme hrdě oznámit, že během roku 2018 rozdělíme zhruba

1 tunu granulí a veterinárních přípravků v celkové hodnotě 80 000,-Kč

super prémiového krmiva Sam´s Field od JK Animals

Tímto děkujeme hlavně Vám, návštěvníkům, že jste pomohli vybrat částku, která umožňuje nakoupit tolik krmiva pro opuštěné pejsky v útulcích, jejichž osud z větší části zavinili nezodpovědní majitelé.

Jsme rádi, že společně pomáháte s námi a snažíte si i touto formou upozorňovat na problematiku množení psů bez PP, jejich hrubé zacházení a nezodpovědné chování vůči nim, které pak končí umístěním v útulcích.

Útulky, kam poputují naše granulky, jistě uvítají Vaši návštěvu a pejsci vřelé uvítání, které pak třeba může skončit i novým domovem. Nebo spíše začít s nadějí na lepší život? 🙂

Naděje pro 4 packy
Voříškov.cz
Útulek Dášenka

Odkazy na fotogalerie od našich sponzorů, fotografů a účastníků:
JK ANIMALS – Markéta Horáková
AKINU CZ
Lucie Dušková – Niarra Pro studio
PesJíra – Jiří Křivánek
Kamila Verešová
Lioneska photo
Český dog racing klub
http://wolfiis.rajce.idnes.cz/Happy_dog_show_31.3.2018/
http://pesjira.rajce.idnes.cz
http://chelsea11.rajce.idnes.cz/Happy_dog_show_31.03.2018/
https://www.facebook.com/pg/H-K-photo-Kamila-Verešová-1662856953759019/photos/?tab=album&album_id=2060041270707250