Tlapkiáda

Tlapkiáda

Sranda závod, který najedete pouze na akcích Happy Dog Show. Díky důmyslně vymyšleným stanovištím a atrakcím si užije zábavu jak Váš pes, tak i Vy.  

Co je principem této akce?

Absolvujte s pejskem všechna stanoviště, kde obdržíte razítko a body do daného okénka. Vyplněnou kartu pak odevzdáte na přejímce, kde se překontrolují celkové body.

K čemu slouží hrací karta?

Hrací karta je platná pouze se všemi orazítkovanými okénky.

Platí se za účast v Tlapkiádě?

Ano, zápisné je 50,-Kč, platit můžete buď spolu s přihláškou (pokud jdete na výstavu) a nebo na místě na přejímce. Přihlásit se na Tlapkiádu můžete i bez účasti na samotné výstavě Happy Dog Show – Tlapkiáda je vhodná pro každého, kdo si chce užít se svým psem zábavu a vyhrát věcné ceny. Na Tlapkiádu se nevyplňuje samostatná přihláška předem. Přihlásit se můžete na místě. Zápisné je stejné.

Jaká stanoviště mohu očekávat?

Např. hledání piškotů, stezka odvahy (skočky, bublinková folie), výcvikové překážky SAR DOG, základní poslušnost, nejlepší triky Vašeho pejska a mnoho dalšího. Nechte se překvapit, ať se na všechna stanoviště nemůžete připravit 🙂 Jde především o to, se zúčastnit a užít si den plný zábavy.

   

Letos nově bude stezku odvahy v rámci Tlapkiády zajišťovat náš partner Akinu CZ
Co je stezka odvahy?

  • přejít bublinkovou folii
  • průchod kolem makety psa
  • skočka

Kdy je vyhlášení Tlapkiády?

Konec Tlapkiády je v 15 hodin. Prosíme, buďte přítomni až do vyhlášení (15.30), které proběhne v hlavním stanu u kruhů.
Vítězové nemají nárok na pozdější zaslání výhry poštou, musí býti přítomni na akci. Vítězové se vyhlásí dle dosažených výsledků a věku psa.

Kde a kdy se akce koná?

Tlapkiádu můžete navštívit 31.3.2018 v Praze 6 – kemp Džbán od 10.00 – 15.00 hodin.