Tlapkiáda

Tlapkiáda

Sranda závod, který najedete pouze na akcích Happy Dog Show. Díky důmyslně vymyšleným stanovištím a atrakcím si užije zábavu jak Váš pes, tak i Vy.  

Co je principem této akce?

Absolvujte s pejskem všechna stanoviště, kde obdržíte razítko a body do daného okénka. Vyplněnou kartu pak odevzdáte na přejímce, kde se překontrolují celkové body. Letos máme Tlapkiádu rozdělenou podle věku a zda je pejsek plemeno či voříšek.

Věkové kategorie:

  • 4 – 12 měsíců
  • 12 měsíců – 4 roky
  • 4 roky a více

K čemu slouží hrací karta?

Hrací karta je platná pouze se všemi orazítkovanými okénky a hodnocením.

Platí se za účast v Tlapkiádě?

Ano, zápisné je 100,-Kč a platit můžete na místě na přejímce nebo předem na účet. Přihlásit se na Tlapkiádu můžete i bez účasti na samotné výstavě Happy Dog Show. Tlapkiáda je vhodná pro každého, kdo si chce užít se svým psem zábavu a vyhrát věcné ceny.  Přihlásit se můžete na místě a nebo pomocí webového formuláře.

Po zaplacení na přejímce dostanete hrací kartu, kam napíšete své údaje a informace o pejskovi, poté budete plnit úkoly na daných stanovištích v areálu kempu, celkem jich je 8. Musíte projít všechna stanoviště. Vyplněnou kartu odevzdáte opět na přejímce.

Jaká stanoviště mohu očekávat?

Např. hledání piškotů pod kelímky, stezka odvahy, základní poslušnost  a mnoho dalšího. Nechte se překvapit, ať se na všechna stanoviště nemůžete připravit 🙂 Jde především o to, se zúčastnit a užít si den plný zábavy se svým pejskem.

   

Kdy je vyhlášení Tlapkiády?

Konec Tlapkiády je ve 14:50 hodin. Prosíme, buďte přítomni až do vyhlášení (15.15), které proběhne v hlavním stanu u kruhů.
Vítězové nemají nárok na pozdější zaslání výhry poštou, musí býti přítomni na akci.
Vítězové se vyhlásí dle dosažených výsledků a věku psa.

V rámci Tlapkiády oceňujeme ve věkových kategoriích:
Voříšci – štěňátka, dospělí, veteráni.
Plemena – štěňátka, dospělí, veteráni.

Těšit se můžete na bohaté ceny od našich sponzorů. Tlapkiádu sponzorují tyto firmy:
 

Kde a kdy se Tlapkiáda koná?

Tlapkiády se můžete zúčastnit kdykoliv od 10.00 – 14.50 hodin dne 27.4.2019 na Praze 6 – kemp Džbán. Stanoviště se začnou sklízet ve 14.50 hodin, proto přijďte s předstihem, abyste všechny úkoly stihli splnit. Vyhlášení vítězů je v 15.15 hodin!

Jdu do toho! Chci se přihlásit