Tlapkiáda

Tlapkiáda

Sranda závod, který najedete pouze na akcích Happy Dog Show. Díky důmyslně vymyšleným stanovištím a atrakcím si užije zábavu jak Váš pes, tak i Vy.  

Co je principem této akce?

Absolvujte s pejskem všechna stanoviště, kde obdržíte razítko a body do daného okénka. Vyplněnou kartu pak odevzdáte na přejímce, kde se překontrolují celkové body. Letos máme Tlapkiádu rozdělenou podle věku a zda je pejsek plemeno či voříšek.

Věkové kategorie:

  • 4 – 12 měsíců
  • 12 měsíců – 4 roky
  • 4 roky a více

K čemu slouží hrací karta?

Hrací karta je platná pouze se všemi orazítkovanými okénky.

Platí se za účast v Tlapkiádě?

Ano, zápisné je 100,-Kč (pouze pro přihlášené na Happy Dog Show) platit můžete na místě na přejímce. Přihlásit se na Tlapkiádu můžete i bez účasti na samotné výstavě Happy Dog Show (100,-Kč) – Tlapkiáda je vhodná pro každého, kdo si chce užít se svým psem zábavu a vyhrát věcné ceny.  Přihlásit se můžete na místě a nebo pomocí webového formuláře.

Po zaplacení dostanete hrací kartu, kterou si vyplníte a poté budete plnit úkoly na daných stanovištích, celkem jich je 8.

Jaká stanoviště mohu očekávat?

Např. hledání piškotů pod kelímky, stezka odvahy (skočky, bublinková folie), výcvikové překážky SAR DOG, základní poslušnost, nejlepší triky Vašeho pejska a mnoho dalšího. Nechte se překvapit, ať se na všechna stanoviště nemůžete připravit 🙂 Jde především o to, se zúčastnit a užít si den plný zábavy.

   

Letos nově bude stezku odvahy v rámci Tlapkiády zajišťovat náš partner Akinu CZ
Co je stezka odvahy?

  • přejít bublinkovou folii
  • průchod kolem makety psa
  • skočka

Kdy je vyhlášení Tlapkiády?

Konec Tlapkiády je ve 14:30 hodin. Prosíme, buďte přítomni až do vyhlášení (15.15), které proběhne v hlavním stanu u kruhů.
Vítězové nemají nárok na pozdější zaslání výhry poštou, musí býti přítomni na akci.
Vítězové se vyhlásí dle dosažených výsledků a věku psa.

V rámci Tlapkiády oceňujeme ve věkových kategoriích:
Voříšci štěňátka, dospělí, veteráni.
Plemena štěňátka, dospělí, veteráni.

Těšit se můžete na bohaté ceny od našich sponzorů. Předplatné časopisu HAF & MŇAU, balíčky z Punťovi psí cukrárny a dobrůtky od Candie’s.

Kde a kdy se Tlapkiáda koná?

Tlapkiády se můžete zúčastnit kdykoliv od 10.00 – 15.00 hodin dne 27.4.2019 na Praze 6 – kemp Džbán. Stanoviště se začnou sklízet v 15 hodin, proto přijďte s předstihem, abyste všechny úkoly stihli splnit.

Jdu do toho – přihlásit se