Hafbola

Hafbola

Během nadační výstavy Happy Dog Show 2019 bude probíhat soutěž hafbola o věcné ceny našich sponzorů a partnerů. Těšit se můžete např. na originální dárky jak pro Vás, tak Vaše čtyřnohé miláčky a nebo vyhrát víkendový pobyt pro celou rodinu i psem na horách.

Co pro účast v Hafbole musím udělat?

Stačí se přihlásit na Happy Dog Show 2019 – automaticky jste zařazeni dle registračního čísla. Zvýšit pravděpodobnost výhry lze také zakoupením dalších lístků. Můžete tedy vyhrát tolik cen, kolik si zakoupíte lístků. (např. pokud si zakoupíte 5 lístků, můžete vyhrát 5 cen)

Když se nechci přihlásit na výstavu, lze se Hafboly také účasnit?

Ano, i bez přihlášení na výstavu se můžete zúčasnit naší hafboly. Stačí si zakoupit lístek s číslem na přejímce Happy Dog Show 2019 a počkat si na vyhlášení. Platí stejná pravidla jako pro přihlášené – během dne si můžete zakupovat tolik lístků, kolik chcete. Zvýšíte tím pravděpodobnost výhry.

Kolik lístek stojí?

20,-Kč zaplatíte za jeden lístek. Přihlášení návštěvníci mají jeden lístek zdarma v ceně v přihlášky.

Kde a kdy se bude losovat?

Losovat se bude v kruzích u hlavního stanu. Přesný čas je tajný, bude však včas vyhlášen, abyste mohli být u toho.

A co můžete vyhrát?

HLAVNÍ VÝHRY

  1. Víkendový Romatický pobyt v Alpách v Hotelu Böglerhof pro dva a pejska v celkové hodnotě 14.999,-Kč

   

 


2.  Poukaz v hodnotě 10 000,-Kč na dovolenou v zahraničí dle vlastního výběru se psem, kterou věnovala společnost NOVASOL.
Jeden z největších poskytovatelů ubytování v soukromí v Evropě. Zažijte dovolenou po svém v komfortních prázdninových domech a apartmánech.

     

 

________________________________________________________________________________

3. Párty pro Vašeho pejska v hodnotě 2.900,- Kč
Proč by měli mít oslavy jen lidé? 🙂 Dopřát můžete Vašemu pejskovi stejnou radost. Zapojte se do Hafboly v den konání akce a vyhrajte poukaz na oslavu pro Vašeho psího miláčka! Vy budete mít krásné vzpomínky, fotky a dárečky a váš pejsek si užije oslavu na plné packy. Více na PartyTlapky.cz

 

Ceny vypisujeme postupně do 20.4.2019