Hafbola

Hafbola

Během nadační výstavy Happy Dog Show 2019 bude probíhat soutěž hafbola o věcné ceny našich sponzorů a partnerů. Těšit se můžete např. na originální dárky jak pro Vás, tak Vaše čtyřnohé miláčky a nebo vyhrát víkendový pobyt pro celou rodinu i psem v tyrolských Alpách!

Co pro účast v Hafbole musím udělat?

Stačí se přihlásit na Happy Dog Show 2019 – automaticky jste zařazeni dle registračního čísla. Zvýšit pravděpodobnost výhry lze také zakoupením dalších lístků.

Když se nechci přihlásit na výstavu, lze se Hafboly také účasnit?

Ano, i bez přihlášení na výstavu se můžete zúčasnit naší hafboly. Stačí si zakoupit lístek s číslem na přejímce Happy Dog Show 2019 a počkat si na vyhlášení. Platí stejná pravidla jako pro přihlášené – během dne si můžete zakupovat tolik lístků, kolik chcete. Zvýšíte tím pravděpodobnost výhry.

Kolik lístek stojí?

20,-Kč zaplatíte za jeden lístek. Přihlášení návštěvníci mají jeden lístek (s registračním číslem) zdarma v ceně v přihlášky.

Kde a kdy se bude losovat?

Losovat se bude v kruzích u hlavního stanu. Přesný čas je tajný, bude však včas vyhlášen, abyste mohli být u toho.

HLAVNÍ VÝHRY

  1. Víkendový Romatický pobyt v Alpách v Hotelu Böglerhof pro dva a pejska v celkové hodnotě 14.999,-Kč

   


2.  Poukaz v hodnotě 10 000,-Kč na dovolenou v zahraničí  od společnosti NOVASOL.
Jeden z největších poskytovatelů ubytování v soukromí v Evropě. Zažijte dovolenou po svém v komfortních prázdninových domech a apartmánech. Dovolenou si vyberete dle vlastního výběru! 🙂

     ________________________________________________________________________________

3. Čistička vzduchu HYLA Aera v hodnotě 5000,-Kč

Většina dráždivého domácího prachu je rozpustná ve vodě

Výkaly roztočů, spory plísní, jemné organické zbytky. Pračka a čistička vzduchu Hyla tedy nejdřív vzduch s prachem protáhne vodou a nesmáčivé částice srazí zpět do vody rotační separátor.

HYLA jako pračka a čistička vzduchu odstraňuje jádro problémů. Nepoužívá žádné soustavy filtrů, které by jste museli kontrolovat a měnit. Ionizace vzniká přirozenou cestou a záporné ionty jsou rovnoměrně v celé místnosti.

Zároveň ale multifunkční čističkou vyčistíte i místa, kde nejvíc alergenů vzniká – matrace a čalounění. Odstraníte prach z podlah a všeho vybavení.


4. Párty pro Vašeho pejska v hodnotě 2.900,- Kč
Proč by měli mít oslavy jen lidé? 🙂 Stejnou radost můžete dopřát i Vašemu pejskovi. Zapojte se do Hafboly v den konání akce a vyhrajte poukaz na narozeninovou oslavu pro Vašeho psího miláčka! Vy budete mít krásné vzpomínky, fotky a dárečky a Váš pejsek si užije oslavu na plné packy. Více na PartyTlapky.cz


5. Roční zdravotní a úrazové pojištění Start PetExpert v hodnotě 2.988,-Kč 

PetExpert je nové pojištění pejsků a koček, které za Vás uhradí v případě nemoci nebo úrazu 90% nákladů na ošetření a to přímo veterináři. S cenou začínající od 99 Kč měsíčně má nejvyšší roční limity a nejméně výluk na trhu. Vše bez formulářů a administrativy. Start PetExpert – pojištění úrazu a nemoci s ročním limitem 35.000,-Kč
Více informací najdete na www.petexpert.cz


6. Poukaz v hodnotě 500,-Kč na nákup v psím obchodě pawsome.cz

Pawsome.cz je česká značka doplňků pro psy. Veškeré vzory jsou jejich vlastní – nikde jinde než v PAWSOME je nenajdete! Každý kousek je ručně šitý originál, který projde několika packami až k vám. V Hafbole budete mít možnost vyhrát poukaz a vybrat si na eshopu, co Vám padne do oka.


7. Poukaz na fotografování s dravci v hodnotě 4.500,-Kč

Katka Hajdinová pro Vás připravila poukaz, který můžete vyhrát v Hafbole. Jedná se o fotografování, tentokráte ne Vašeho pejska, ale Vás! Poukaz zahrnuje také profesionální make-up, účes a zapůjčení šatů! S Katkou máte jedinečnou možnost získat krásné neobvyklé fotografie. Více najdete na www.katkahajdinova.cz


8. Samonavíjecí vodítko flexi
Vodítka značky FLEXI jsou vyráběna v Německu a tato značka je garancí výborné a vyzkoušené kvality. Vyrábějí se ve velikostech od malých až po obří plemena.


9. Kresba Vašeho pejska dle fotografie v hodnotě 700,-Kč
Weronika Gray se zabývá kresbou psů na akvarelový papír. Zúčastněte se HAFBOLY a vyhrajte poukaz na kresbu A3 ZDARMA! Weronika Vám dle fotografie nakreslí Vašeho pejska a vy budete mít nádhernou památku! Více o kresbách – > www.eshop.weronikagray.cz


10.  Dárkový poukaz fotografování se psem v hodnotě 3500,-Kč. Ondra Uhlíř razí: “Spokojenost zákazníka je pro mě na prvním místě. Po celou dobu focení budete mít přehled o tom, co dělám a k jakému výsledku spěji.


11. Kurz kreslení portrétu psa pastelkami v hodnotě 1500,-Kč.
Každý umí kreslit! Pod vedením velmi milé a trpělivé Nikol Charvátové Vás to bude bavit a budete odcházet s dobrým pocitem kvalitně odvedené práce.

Ceny vypisujeme postupně do 20.4.2019